برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشن انجمن منتقدان و نویسندگان 1395

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

برنده تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران 1395

جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران عصر روز یکشنبه 28 شهریور ماه در کانون پرورشی فکری کودکان و با حضور گسترده هنرمندان و منتقدان سینما  آغاز شد.
در این برنامه هنرمندانی همچون علی نصیریان، ابراهیم حاتمی کیا، رضا کیانیان، شبنم مقدمی٬ مسعود فروتن، فریدون جیرانی، پیمان معادی، سعید روستایی، سعید ملکان، احترام برومند، شیرین یزدان بخش، محمدرضا دلپاک، هوشنگ گلمکانی، مانی حقیقی، نرگس آبیار، پریناز ایزدیار، امیر جدیدی، پانته آ پناهی ها و سیروس الوند حضور داشتند.
 
برگزیدگان سینمای ایران
تندیس بخش بهترین دستاورد فنی به امیررضامعتمدی برای جلوه های بصری «سینما نیمکت» رسید و جایزه دوم این بخش به سعید ملکان برای طراحی چهره پردازی «ابد و یک روز» رسید.
تندیس بهترین صدای فیلم به سعید بجنوردی، محمدرضا دلپاک و حسین مهدوی برای فیلم «لانتوری» اهدا شد. محمدرضا دلپاک پس از حضور در جایگاه از حضار خواست تا به احترام عباس کیارستمی یک دقیقه ایستاده سکوت کنند.
تندیس بهترین طراحی صحنه و لباس از نگاه انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران به نگار نعمتی و  امیر حسین قدسی برای فیلم اژدها وارد می شود تعلق گرفت.
کریستف رضاعی نیز تندیس بهترین موسیقی را برای فیلم "اژدها وارد می شود" دریافت نمود.
دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان (ویژه فیلم‌سازان اول جوان) به احسان بیگلری برای «برادرم خسرو» اهدا شد.
تندیس بخش خلاقیت و استعداد درخشان به محمدحسین مهدویان برای «ایستاده در غبار» رسید.
تندیس بهترین تدوین به هایده صفی یاری برای «اژدها وارد می‌شود» و «لانتوری» رسید که در مراسم حاضر نبود ومانی حقیقی به جای او جایزه را دریافت نمود.
تندیس بهترین فیلمبرداری به هومن بهمنش برای «اژدها وارد می شود» اهدا شد. بهمنش حضور در این فیلم را شانسی خواند که فقط یکبار نصیب هرکسی می شود و از مانی حقیقی تشکر کرد.
دیپلم افتخار نقش مکمل زن به "سارا بهرامی" برای بازی «خانه ای در خیابان چهل و یکم» تقدیم شد منتها با عدم حضور وی خواهرش جایزه را دریافت نمود.
لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن به شبنم مقدمی بابت نقش آفرینی در فیلم های" ابدویک روز" و "نفس" اهدا شد.
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان به پریناز ایزدیار بابت فیلم سینمایی" ابدویک روز" اهدا شد.
لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر زن به لیلا حاتمی بابت نقش آفرینی در "من" اهدا ‌شد.

تماشاخانه تصویر

نظر دادن